D. Vondráková a E. Fáček opět obhájili 1. místo v kraji! Výsledky přeborů st. žactva

12.06.2017 21:18

D. Vondráková a E. Fáček obhájili 1. místo v kraji! Výsledky přeborů st. žactva

03.02.2017 14:03

Stejně jako v několika posledních letech, hráči LTC Tábor 1903 – Denisa Vondráková a Erik Fáček zcela ovládli krajské přebory v Českých Budějovicích. Denisa i Erik obhájili svá prvenství na jihu Čech jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře, a to i přes přechod do kategorie staršího žactva. Denisa vyhrála čtyřhru po boku další naší hráčky, Denisy Dvořákové. Erik ve čtyřhře zvítězil spolu s Kamilem Králem, rovněž hráčem LTC Tábor 1903.

Kamilovi se dařilo i ve dvouhře, ve které skončil v semifinále. Krajského přeboru se zúčastnil i jeho mladší bratr Radovan. Ten vybojoval 1. kolo čtyřhry. Krajského přeboru se zúčastnila také Kateřina Bezdičková, která ve dvouhře skončila na krásném druhém místě. Ve čtyřhře pak získala bronz.

Tímto úspěchem si Denisa i Erik zajistili účast na Mistrovství ČR. Denisa pojede v posledním únorovém týdnu do Plzně, Erik do Prostějova.

 

Všem našim hráčům gratulujeme k dalším skvělým výsledkům a přejeme mnoho dalších úspěchů!
 

Konečné výsledky: dívky, hoši.Více zde: https://www.ltctabor1903.cz/news/d-vondrakova-a-e-facek-obhajili-1-misto-v-kraji-vysledky-preboru-st-zactva/

D. Vondráková a E. Fáček obhájili 1. místo v kraji! Výsledky přeborů st. žactva

03.02.2017 14:03

Stejně jako v několika posledních letech, hráči LTC Tábor 1903 – Denisa Vondráková a Erik Fáček zcela ovládli krajské přebory v Českých Budějovicích. Denisa i Erik obhájili svá prvenství na jihu Čech jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře, a to i přes přechod do kategorie staršího žactva. Denisa vyhrála čtyřhru po boku další naší hráčky, Denisy Dvořákové. Erik ve čtyřhře zvítězil spolu s Kamilem Králem, rovněž hráčem LTC Tábor 1903.

Kamilovi se dařilo i ve dvouhře, ve které skončil v semifinále. Krajského přeboru se zúčastnil i jeho mladší bratr Radovan. Ten vybojoval 1. kolo čtyřhry. Krajského přeboru se zúčastnila také Kateřina Bezdičková, která ve dvouhře skončila na krásném druhém místě. Ve čtyřhře pak získala bronz.

Tímto úspěchem si Denisa i Erik zajistili účast na Mistrovství ČR. Denisa pojede v posledním únorovém týdnu do Plzně, Erik do Prostějova.

 

Všem našim hráčům gratulujeme k dalším skvělým výsledkům a přejeme mnoho dalších úspěchů!
 

Konečné výsledky: dívky, hoši.Více zde: https://www.ltctabor1903.cz/news/d-vondrakova-a-e-facek-obhajili-1-misto-v-kraji-vysledky-preboru-st-zactva/

Hráči LTC Tábor 1903 – Denisa Vondráková a Erik Fáček opět zcela ovládli krajské přebory staršího žactva v Českých Budějovicích. Erik Fáček obhájil prvenství ve dvouhře, čtyřhru vyhrál spolu s Kamilem Králem. Denisa Vondráková opět zvítězila ve dvouhře a ve čtyřhře se s Denisou Dvořákovou probily do finále. Za LTC Tábor 1903 vyhrála čtyřhru Kateřina Bezdičková. Hráči LTC Tábor 1903 tak zcela dominovali ve všech kategoriích staršího žactva. Erik Fáček, Denisa Vondráková a Kateřina Bezdičková postoupili na Mistrovství České republiky jednotlivců.  Od sezony 2013/2014 tak bez zakolísání dominují ve svém ročníku. Gratulujeme všem našim hráčům ke skvělým výsledkům a přejeme mnoho dalších úspěchů!

 

Konečné výsledky: dívky, hoši.